KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16428052
nr 1642 8052
Elin Källman
(f. 1977), Sverige
Oljemålning, Porträtt. Monogramsignerad a tergo 2018. Olja på duk, 26x25 cm, yttermått inklusive ram: 30,5x29,5 cm
Elin Källman, svensk bildkonstnär född 1977.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 september 2024
kl 18:45:18
9/9 18:06:05
500 kr
16/9 18:40:18